loadingimg

Wczytuję dane...
 • Rejestracja

 • Infolinia: 22 214 55 66

  e-mail: info@dermasilk.pl

 • Kwota: 0.00 PLN
    Ilość 0 szt.
 • Infolinia: 22 214 55 66

  e-mail: info@dermasilk.pl

  • Szukaj
  szt. na kwotę 0.00 PLN
  Zobacz także

  BielizNA zdrowie
  stop roztoczom!

  Bielizna antyalergiczna

  Mniej swędzenia

  Coraz więcej osob w Europie stosuje bieliznę antyalergiczną z jedwabiu w celu kontroli objawów i stopniowego wyciszania atpowego zapalenia skóry. Nici jedwabne skręcone są z bardzo długich włókien (nawet około 900 m), dzięki czemu, końcówki włókien nie wykręcają się czy odchodzą od materiału drażniąc skórę. Ponadto, jedwab ma właściwości termoregulacyjne - bardzo szybko dostosowuje swoją temperaturę do temperatury ciała i utrzymuje ją. Dzięki temu ciało nie wydziela nadmiaru potu, a utrata wody jest jednym z podstawowych problemów wzmagających objawy atopowego zapalenia skóry. 

  Dzięki temu, że materiał, z którego wykonana jest ta bielizna, jest tak dobry jakościowo to poszczególne jej elementy są bardzo przyjemne w dotyku, a także w noszeniu. Oprócz tego krój tej bielizny idealnie dopasowuje się do ciała kobiety, jak też mężczyzny. Bielizna antyalergiczna tworzona jest z myślą nie tylko o dorosłych, ale również o dzieciach. Mogą po nią sięgać dzieci, kobiety oraz mężczyźni, ponieważ producenci bielizny antyalergicznej dla każdego tworzą coś dobrego.

  Tego typu bielizna bardzo często jest bezszwowa, dlatego można ją zakładać do obcisłych ubrań. Niektóre elementy bielizny idealnie podkreślają kobiece oraz męskie kształty, dzięki czemu dana osoba idealnie się prezentuje. Pośród poszczególnych elementów bielizny znajdują się na przykład majtki, biustonosze, bokserski czy też stringi. Dostępność tego typu bielizny wcale nie jest słaba, bowiem obecnie ona znajduje się już w większości sklepów z bielizną. Producenci doskonale wiedzą, że klienci bardzo cenią sobie tego typu bieliznę, dlatego nieustannie udostępniają nowe modele. Obecnie wybór tej bielizny jest bardzo duży. Występuje wiele modeli na każdą część ciała i każdy rozmiar.

  Warto kupować taką bieliznę, ponieważ zapewnia ona wielki komfort noszenia, a jej koszt wcale nie jest wysoki, zważywszy na to, że często wykonana jest z jedwabiu. Można ją kupować zarówno w sklepach internetowych, jak też w tradycyjnych. Dobór jej nie powinien być problemem, wystarczy się kierować takimi samymi elementami, które stosujemy w momencie kiedy kupujemy inną bieliznę. Zazwyczaj bowiem jej rozmiary są takie same, nie ma więc problemu z jej dopasowaniem. Na pewno także wygląd takiej bielizny sprosta wymaganiom bardzo wielu zainteresowanych jej zakupem osób. Wzory są bardzo ciekawe i na pewno każdy wyszuka idealne dla siebie produkty. Być może ceny tego typu bielizny będą nieco wyższe, jednak ze względu na korzyści, jakie daje jej noszenie na pewno warto w nią zainwestować i zakupić, będzie bowiem bez problemu służyła przez długi czas. Na pewno na uwagę zasługuje także fakt, iż taką bieliznę można obecnie bez problemu kupić nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci. Jest ona bardzo korzystna w sytuacjach takich, jak leczenie atopowego zapalenia skóry. Dlatego rodzice, których dzieci mają taki problem, powinni się z pewnością nią zainteresować, może ona bowiem być niezwykle pomocna już od pierwszych miesięcy życia.