loadingimg

Wczytuję dane...
 • Rejestracja

 • Infolinia: 22 214 55 66

  e-mail: info@dermasilk.pl

 • Kwota: 0.00 PLN
    Ilość 0 szt.
 • Infolinia: 22 214 55 66

  e-mail: info@dermasilk.pl

  • Szukaj
  szt. na kwotę 0.00 PLN
  Zobacz także

  BielizNA zdrowie
  stop roztoczom!

  Rękawiczki jedwabne dla kobiet z AZS i innymi chorobami skóry

  Jedwabne rękawiczki dla alergików są doskonałym rozwiązaniem dla wrażliwej skóry. Są dostępne w kilku rozmiarach. Jedwabne rękawiczki są bezszwowe i gładkie od wewnątrz dla całkowitego komfortu noszenia.  Dlaczego wybrać jedwabne rękawiczki? Jedwab jest bardzo zbliżony do składu chemicznego naskórka, dlatego nie podrażnia delikatnej skóry i jest polecany dla alergików. Włókna jedwabiu są wykorzystywane przy szwach chirurgicznych w miejscach najbardziej narażonych na infekcje. Jedwab jest termoregulacyjny. Nosząc nasze rękawiczki, utrzymujesz odpowiednią temperaturę i wilgotność dłoni. Podczas pocenia wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz, jednak rękawiczki nadal pozostają suche. Zwykłe bawełniane rękawiczki podrażniają skórę i nie dają ochrony przeciwbakteryjnej. Nasze jedwabne rękawiczki składają się z 46 procent Dermasilk i 54 procent Coolmax (oplecionego jedwabiem, a więc nie dotykającego do skóry).

  Dermasilk to odzież lecznicza, która pielęgnuje i leczy objawy zapalenia atopowego skóry. Produkowane w ten sposób rękawiczki są przewiewne, miękkie i gładkie. Są hipoalergiczne i antybakteryjne (niemigrujący czynnik antybakteryjny).

  Rękawiczki Dermasilk polecane są przy Atopowym Zapaleniu Skóry, Kontaktowym Zapaleniu Skóry. Rękawiczki Dermasilk można nosić przez cały dzień i noc. Można je zakładać także pod inne rękawice (np. robocze). Przy regularnym stosowaniu możemy zauważyć zmniejszenie swędzenia i pieczenia skóry, przyspieszenie gojenia się zmian chorobowych, zmniejszenie ryzyka zapaleń skóry, poprawienie wyglądu skóry, skóra nie poci się i nie wysusza. Potwierdzone badania kliniczne wykazują, że stosowanie odzieży Dermasilk łagodzi lub zupełnie eliminuje objawy AZS, wykazuje skuteczność co najmniej porównywalną do kortykosteroidów miejscowych o średnio silnym efekcie działania. Aby jak najdłużej cieszyć się naszym produktem, zalecamy pranie ręczne, bez użycia detergentów.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów