loadingimg

Wczytuję dane...
 • Rejestracja

 • Infolinia: 22 214 55 66

  e-mail: info@dermasilk.pl

 • Kwota: 0.00 PLN
    Ilość 0 szt.
 • Infolinia: 22 214 55 66

  e-mail: info@dermasilk.pl

  • Szukaj
  szt. na kwotę 0.00 PLN
  Zobacz także

  BielizNA zdrowie
  stop roztoczom!

  Poszewki i pokrowce antyroztoczowe na pościel i materace z 25-cioletnią gwarancją

  Pristine ZERO:
  - W przeciwieństwie do innych tkanin barierowych, Pristine Zero jest miękka i oddychająca. Dla dobrego snu – ten komfort jest bardzo ważny.
  - Pokrowce są tak mocne, że wytrzymują wiele prań i trudy eksploatacji – dlatego producent udziela na nie 25 lat gwarancji.
  - Czynnik antybakteryjny trwale związany z materiałem chroni materiał przed zapachami i wydłuża jego życie.
  .
  .
  .
  - Pokrowce antyroztoczowe Microair Pristine® Zero to wynik badań amerykańskich inżynierów i włoskiego przemysłu tekstylnego. Szyte we Włoszech z materiału produkowanego w USA przez firmę Precision Fabrics.
  - Łatwo odróżnić je od innych dzięki największej staranności o szczegóły w celu zapewnienia maksymalnej ochrony przed alergenami.
  - Szwy i zamki są także chronione przez specjalne taśmy zapobiegające wydostaniu się alergenów.
  Pokrowce kompletnie „plombują” materac, poduszkę i kołdrę dzięki specjalnemu zamkowi.
  .
  .

  SKŁAD: 
  struktura cienkich włókien z mikrofibry + niemigrujący czynnik antybakteryjny

  RABAT 5% oraz KURIER GRATIS przy zakupie 3 pokrowców - na materac, poduszkę i kołdrę
   


  Możecie Państwo zamówic pokrowce na kołdry, poduszki i materace o DOWOLNYCH INNYCH WYMIARACH.  Prosimy o telefon na numer 22 214 55 66. Cena takiego pokrowca jest niewiele wyższa od ceny pokrowca standardowego o podobnych wymiarach. 

  Sen to nie tylko czas, gdy ładujemy baterie na następny dzień. To także czas, w którym odpoczywa nasz organizm i nasza skóra, a od jakości naszego snu zależy nie tylko nasze samopoczucie następnego dnia, ale także i zdrowie. Mimo dbałości o czystość pościeli i poszewek, nie jesteśmy w stanie zauważyć roztoczy - czyli pajęczaków, które szczególnie licznie przebywają w naszych materacach, żywiąc się ludzkim naskórkiem, a szczególnie łupieżem. Roztocza, a konkretnie ich odchody, należą do silnych alergenów, które mogą doprowadzić do nasilenia astmy oskrzelowej, dlatego konieczne jest, aby przeciwdziałać ich występowaniu w naszych domach. Do unieszkodliwienia roztoczy skutecznie przyczyniają się antyroztoczowe pokrowce i poszewki na pościel. Antyroztoczowe poszewki na pościel Pristine Zero, jakie oferuje nasz sklep internetowy, skutecznie eliminują roztocza z okolic naszych dróg oddechowych, nie pozwalając im wydostać się z materacy i pościeli. Wykonane są z mikrofibry i czynnika antybakteryjnego, co zapewnia nie tylko bezpieczeństwo nasze i bliskich, ale także komfort podczas snu dzięki zastosowaniu oddychającego materiału. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo nie tylko pokrowce na pościel, ale także antyroztoczowe pokrowce na materac, które skutecznie zabezpieczą nas przed roztoczami, zapewniając zdrowy sen przez długie lata - kupując produkty z naszej oferty, otrzymują Państwo aż 25 lat gwarancji! Nasz sklep internetowy w swojej ofercie posiada jedynie produkty o najwyższej jakości, które nie tylko ochronią Państwa przed bakteriami i roztoczami, ale także są wyjątkowo trwałe, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów