Odzież dla atopików DermaSilk - opinie

Odzież dla atopików DermaSilk - opinie

  • Europejska Akademia Dermatologii i Wenerologii (prestiżowa organizacja, której celem jest stymulacja badań i wdrażanie nowoczesnych terapii w dermatologii i wenerologii) w swoim stanowisku z roku 2012 rekomenduje stosowanie bielizny jedwabnej z czynnikiem antybakteryjnym w terapii AZS, we wszystkich fazach nasilenia. (Ring i wsp. Guidelines for treatment of atopic eczema (atopic dermatitis). Journal of the European Academy of Dermatology and Venereology).
  • Produkty DermaSilk są w pełni lub częściowo refundowane przez fundusze zdrowia w Wielkiej Brytanii, Holandii, Szwecji i Szwajcarii dla pacjentów z AZS.
  • DermaSilk otrzymał akceptację kanadyjskiego stowarzyszenia pacjentów Eczema Society of Canada.
  • DermaSilk jest Wyrobem Medycznym klasy I (Class I Medical Device). Klasa I oznacza nieinwazyjność wyrobu.
 

 
 

OPINIE RODZICÓW

"Zakupiłam spodenki ze stopkami dla 8 miesięcznej córki. Już pierwszej nocy dziecko przestało się drapać. Poprawa jest widoczna. Oboje z mężem jesteśmy zadowoleni i chcielibyśmy polecić tę bieliznę innym rodzicom dzieci a AZS."

Elżbieta, 8-miomiesięczna córka (AZS)

 

 

"Kupiłam dziecku dwa komplety DermaSilk i dziecko chodziło w nim przez całą dobę. Skóra córki bardzo sie poprawiła w tym czasie, po miesiącu pierwszy raz od długiego czasu dziecko miało gładką skórę."

Magdalena, 6-ciomiesięczna córka (AZS)

 

 

"Nasze przygody z AZS zaczęły się już w 2 miesiącu życia córeczki, ogromny świąd, czerwone zmiany, rany i nawet opryszczkowy wyprysk Kaposiego. Teraz nasze życie zaczęło wracać do normalności a to dzięki właśnie tym ubrankom Dermasilk noszonym cały czas, skóra niema zaczerwienień, mniej córcia się drapie i jest przez to o wiele weselszym dzieckiem. Polecam rodzicom i ich pociechom ubranka Dermasilku aby ich życie było o wiele spokojniejsze i radośniejsze."

Katarzyna, mama 1,5 rocznej pacjentki (AZS)

 

 

"Swędząca skóra nie pozwalała Jureczkowi spać. Nawet przez sen tarł nogą o nogę. Miał bardzo podrapaną skórę twarzy i głowy. Nie widzielismy, co robić. Mimo że było lato i gorąco, ubierałam go w pajacyka bo bałam się, że się podrapie do krwi. I wtedy znalazłam w internecie stronę z ubraniami DermaSilk. Kupilismy Jureczkowi cały komplet: body, spodenki i kominiarkę. Od tej pory nasze noce były dużo spokojniejsze. Gładka wewnętrzna strona ubranka nie podrazniała skóry Jurka. Rękawiczki na łapkach nie pozwalały Jurkowi podrapać się. Kominiarka chroniła główkę."

Agnieszka, mama Juraska (AZS)

 

 

 

"Zauważyłam wielką poprawę na skórze mojego syna już po 2 dniach korzystania z opasek na nogi."

Edyta, mama rocznego Mikołaja (AZS)

 

 

 

"Zakupiłam spodenki jedwabne dziecięce Dermasilk dla mojego dwuletniego synka. Mogę stwierdzić że łagodzą świąd skóry. Zakładamy je głównie do spania, zamówiłam drugą parę, którą będziemy zakładać zamiast rajstopek w dzień i również body. Szymonek drapał nóżki każdej nocy, kilka razy i przed uśnięciem. Teraz są wieczory i noce, że wcale ich nie drapie. Oczywiście zdarzają się i gorsze noce, że mój synek musi podrapać nóżki. Ale już nie codziennie."

Renata, mama 3-letniego Szymona (AZS)

 

 

 

"...najwiekszym problemem były zmiany sączące na twarzy i uszach dziecka. Używaliśmy body dla niemowląt oraz takiej pełnej czapki na głowę. Dzięki sprytnym niezdejmowalnym rękawiczkom na body ograniczyliśmy drapanie. A czapeczka okrywająca uszy sprawiła, że zmiany sączące zaczęły się cofać najpierw właśnie na uszach."

Magda, mama Stasia (AZS)

 

 

 

"Miałam poważny problem na palcu, był spuchnięty, wrażliwy nawet na wodę. Od trzech dni noszę rękawiczki DermaSilk. Śpię w nich i moja skóra jest bardzej elastyczna. To nie jest wyleczenie jeszcze, ale jest znacznie lepiej niz poprzednio. Moge teraz normalnie myć ręce."

Diana (alergia kontaktowa)

 

 

 

"Mój syn cierpi na atopowe zapalenie skóry od 6. miesiąca życia. Często smarowałam mu maści sterydowe - to jest skuteczne ale niezdrowe.... Przeczytałam o DermaSilku w internecie i stwierdziłam, że warto spróbować. Teraz chodzi już w spodenkach DermaSilk od kilku dni. Jego skóra jest czysta jak po stosowanu sterydów. Nadal opiekuję sie nim, nawilżam mu skórę codziennie rano i wieczorem. Cieszę się bardzo, że nie musimy już stosować sterydów. Mam nadzieje, że moje doświadczenia pomogą innym pozbyć się wyprysku atopowego."

Krystyna, mama Hani (AZS)

 

 

 

"Poprawa skóry Sama w ciągu 14 dni stosowania DermaSilku była fantastyczna. Za wyjątkiem pobytu w szpitalu, nie widziałam jego skóry w tak dobrej kondycji. Moja cała rodzina zauważyła, jak dobrze wygląda. Śpi znacznie lepiej w nocy, i dzięki temu jest znacznie szczęśliwszy w dzień"

Sandra, Mama 3-letniego Sama (AZS) (Kliknij, aby przeczytać o przypadku Sama)

 

 

 

"Materiał jest naprawdę super, nie uczula, jak zwykłe materialy. Majtki są bardzo delikatne i takie oddychajace, naprawde super."

Helena (Alergia kontaktowa; używa bielizny DermaSilk)

 

 

"Dziś mija 4 tydzień używania DermaSilk. Mam zamiar robić zdjęcia po południu i opublikować je. Nadal jestem bardzo z niego zadowolona. Odkryłam, że nawet gdy dam mu coś do jedzenia, na co jest uczulony (żeby nie stracić tolerancji całkowicie), stan skóry nigdy nie pogarsza się do takiego, jaki był na początku. Ostatnie dwie noce nie drapał się aż do 6 rano, czyli do godziny o której normalnie się budzę."

Lexi, Mama syna w wieku szkolnym (AZS) (Kliknij, aby obejrzeć wideo - otwiera się w nowej stronie)

 

 


 

Inteligentna odzież lecznicza Dermasilk to Wyrób Medyczny Klasy I, który dzięki swojej skuteczności, jest rekomendowany przez Europejską Akademię Dermatologii i Wenerologii w leczeniu problemów skórnych występujących u dzieci i dorosłych, jak AZS, czyli atopowe zapalenie skóry. Dermasilk, jedwabna odzież z dodatkiem czynnika antybakteryjnego, zyskuje coraz powszechniej pozytywne opinie rodziców oraz lekarzy, potwierdzone m.in. akceptacją kanadyjskiego stowarzyszenia pacjentów Eczema Society of Canada, a także refundacjami przyznawanymi na zakup tego typu odzieży w Wielkiej Brytanii, Holandii, Szwecji oraz Szwajcarii. AZS to problem skórny, z którym zmaga się coraz więcej osób dorosłych, a także małych dzieci już w wieku niemowlęcym. To właśnie dla nich choroba ta jest szczególnie dokuczliwa, bowiem poprzez utratę właściwego stopnia nawilżenia skóry powoduje ona świąd i wywołuje nieustającą chęć drapania skóry, co w przypadku niemowląt daje efekt zaburzenia snu i ogólnego niepokoju na co dzień. Powoduje także rany naskórka trudne do leczenia u małego dziecka. Jednak pozytywne opinie rodziców nawet półrocznych niemowląt udowadniają, że odzież Dermasilk dla dzieci stosowana jako piżamka czy warstwa spodnia pod odzieżą codzienną daje efekty znacznie zmniejszające dokuczliwe objawy AZS. Skóra dzieci noszących odzież Dermasilk staje się gładka, bez zaczerwienień i świądu wywołującego ustawiczne drapanie. Lepsza jakość życia niemowląt i ich rodziców, komfort spania i brak niepokoju - to główne atuty podkreślane przez osoby decydujące się na zakup odzieży Dermasilk.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl