Podkolanówki, pończochy, rajstopy

Osoby borykające się z problemami skórnymi muszą szczególnie zwracać uwagę na jakość ubrań, które noszą. Dotyczy to zwłaszcza odzieży, mającej kontakt ze skórą, takiej jak podkoszulki, koszulki i rajstopy.


Nasz sklep oferuje wysokiej jakości pończochy i rajstopy jedwabne z czynnikiem antybakteryjnym i hipoalergicznym DermaSilk. Prezentowane produkty polecane są dla kobiet, które mają skłonność do nieprzyjemnych podrażnień od zwykłych rajstop. Łagodzą one znacząco objawy chorób skóry i alergii kontaktowej na całych nogach oraz zapobiegają swędzeniu skóry. Ich noszenie pozwala uniknąć choroby naskórka tzw. maceracji.
Pończochy jedwabne są bardzo skutecznie w leczeniu objawów wyprysku żylakowego i podudzi oraz zmniejszają ryzyko nadkażeń. Ta doskonałej jakości "bielizna dla nóg" zapewnia lepsze środowisko dla skóry, pozwala na uniknięcie swędzenia oraz zmniejsza ryzyko nasilenia się objawów.

 
Prezentowane produkty dają doskonałe efekty terapeutyczne i pozwalają cieszyć się zdrowszą skórą. Noszenie ich pozwala na szybszą regenerację skóry, ponieważ są bardzo delikatne, przyjemne w dotyku i komfortowe w noszeniu. To produkty idealne dla każdej kobiety, mającej problemy z nawracającymi alergiami.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl