Reklamacje i zwroty

Wymiany, zwroty, odstąpienie od umowy

Gwarantujemy wysoką jakość oferowanego towaru. Jeśli jednak sporadycznie zakupiony produkt nie spełnia oczekiwań Państwa (np. wskutek ukrytych wad lub złego dobrania rozmiaru), wówczas w ramach odstąpienia od umowy można zwrócić go w ciągu 14 dni od daty odbioru przesyłki. Zwrócony towar nie może nosić śladów używania lub obniżenia jego wartości wskutek niewłaściwego przechowywania. 

Warunkiem koniecznym zwrotu lub wymiany w sklepie dermasilk.pl jest odesłanie towaru. Odesłany towar musi być czysty, nieuszkodzony, pozbawiony zapachów (np. perfum, kremów, balsamów, papierosów etc.). Towar musi być w oryginalnym opakowaniu. Zwracamy Państwu koszty za produkt oraz koszty wysyłki w obie strony.

Reklamowany lub wymieniany towar należy odesłać na adres:

POV - M.TO (BalticPharma)

Natolin 68a

05-825 Grodzisk Mazowiecki

z dopiskiem "Zwrot" lub "Wymiana".

Do przesyłki należy także dołączyć potwierdzenie zakupu towaru w sklepie dermasilk.pl (Faktura VAT) oraz formularz zwrotu produktu (prosimy o jego wypełnienie oraz wydruk).

Formularz zwrotu (pobierz, wydrukuj, wypełnij i włóż do paczki)

 

UWAGA!

  1. Nie odbieramy paczek reklamacyjnych z towarem wysyłanych do nas metodą "za pobraniem opłaty".
  2. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności doręczyciela. Koszty przesyłek wynikłych z błędnej realizacji zamówienia przez sklep dermasilk.pl pokrywa sklep dermasilk.pl.
  3. Produkty prosimy odsyłać bezpiecznie opakowane.
  4. Należności za zwrócone produkty i koszty przesyłki zostaną wysłane w ciągu 7 dni od daty otrzymania przez nas przesyłki po uwzględnieniu reklamacji przez sklep dermasilk.pl
  5. Zwrot należności można otrzymać przelewem na wcześniej wskazane konto bankowe - w tym przypadku prosimy o dokładne podanie nazwy banku oraz numeru rachunku bankowego. Pamiętaj o zachowaniu pocztowego dowodu nadania paczki do chwili otrzymania zwrotu pieniędzy.
  6. Po upływie 14 dni od daty odebrania przesyłki, prawo zwrotu lub wymiany przysługuje jedynie artykułom posiadającym wadę ukrytą (odpowiedzialność sprzedawcy za zgodność towarów z umową).
Formularz Reklamacji Towarów
  •  

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl